Бейіндік магистратураның жаңа ББ құруды талқылау

Ақп 12, 2024

2024 жылғы 12 ақпанда Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қостанай облысы бойынша департаментінің базасында ұйымдастырылған жиын өтті. Іс-шараның мақсаты – академик Зұлқарнай Алдамжар атындағы Қостанай әлеуметтік техникалық университетінің «Заң» факультетінде мамандандырылған магистратураға жаңа білім беру бағдарламасын құру мәселесін талқылау.

Кездесуге қатысқандар:

• Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қостанай облысы бойынша департаментінің басшысы, Әдеп жөніндегі кеңес төрағасы Салықбаев Ерлан Амандықұлы;
  • Оспанова Әлия Серікбайқызы, департаменттің мемлекеттік қызмет басқармасының басшысы;
  • Оспанова Бақыткүл Балтабайқызы, мемлекеттік қызмет бөлімінің бас маманы;
  • Ак.З.Алдамжар атындағы ҚӘТУ құқық кафедрасының білім беру бағдарламаларының меңгерушісі, аға оқытушы, м.ғ.к. Қаспаева Раушан Сәкенқызы;
  • Ак.З.Алдамжар атындағы ҚӘТУ құқық кафедрасының доценті, м.ғ.к. Дәукетова Жанат Бақытжанқызы;
  • 6В04217 «Құқықтану» білім беру бағдарламасының 3 курс студенті Шакаева Анара Ғалымжанқызы;
  • 6В04217 «Құқықтану» білім беру бағдарламасының 3 курс студенті Жайлюбаева Гүлназ Ергенқызы;
  • 6В04217 «Құқықтану» білім беру бағдарламасының 3 курс студенті Маратова Сабина Жомартқызы.

Кездесуде «Құқық және мемлекеттік басқару» жаңа білім беру магистратурасын әзірлеу мәселесі талқыланды.

Мемлекеттік қызметте табысты жұмыс істеу үшін қажетті құзыреттерді анықтауға ерекше назар аударылды. Қазіргі заманғы мемлекеттік қызметші жобаларды басқару, бюрократиясыздандыру, мемлекеттік сатып алулар және цифрландыру сияқты салаларда білім, білік және дағдылар кешенін меңгеруі қажет екендігі айтылды.

Талқылау нәтижесінде жұмыс берушілерге жаңа білім беру бағдарламасын әзірлеу кезінде ескерілетін ұсыныстар берілді. Біз жоғары білікті кадрларды дайындауға бағытталған одан әрі жемісті ынтымақтастыққа үміттенеміз.