БОС ҚЫЗМЕТТЕР

ҚОСТАНАЙ ӘЛЕУМЕТТІК-ТЕХНИКАЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ 2023-2024 жылдарға арналған профессор-оқытушылар құрамының бос лауазымдары МАМАНДЫҒЫ БОЙЫНША ОҚЫТУШЫЛАРДЫҢ КОНКУРСЫҢ жариялайды:

"Бизнес және басқару" кафедрасы

• «Мемлекеттік және жергілікті басқару» – 1 бірлік. (тәжірибеші- 1 бірлік),
  • «Есеп және аудит» -3 бірл. (магистр-1 бірлік, практик-2 бірлік),
  • «Қаржы»-2 бірлік. (магистр-1 бірлік, практик- 1 бірлік).

"Техникалық ғылымдар" кафедрасы

• «Ақпараттық жүйелер» -4 бірлік (доктор-1 бірлік, кандидат-1 бірлік, магистр-2 бірлік),
  • «Электр энергетикасы» -4 бірлік. (доктор-1 бірлік, кандидат-1 бірлік, магистр-2 бірлік),
  • «Көлік, көліктік техника және технологиялар» -2 бірлік. (доктор-1 бірлік, кандидат-1 бірлік),
  • «Стандарттау және сертификаттау (салалар бойынша) – 2 бірлік. (доктор-1 бірлік, кандидат-1 бірлік).

"Гуманитарлық ғылымдар" кафедрасы

• «Қазақ тілі мен әдебиеті» -1 бірлік. (үміткер-1 бірлік, магистр-1 бірлік),
  • «Шетел филологиясы, Аударма ісі» -2Б. (кандидат-1 бірлік, магистр-1 бірлік),
  • «Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі» – 3Б. (кандидат-1 бірлік, магистр-1 бірлік, практик- 1 бірлік),
  • «Педагогикалық ғылымдар» бағыты бойынша барлық ББ – 2 бірлік. (кандидат-1 бірлік, магистр-1 бірлік).

"Жаратылыстану ғылымдары" кафедрасы

• «Дене шынықтыру және спорт» -3 бірлік. (кандидат-1 бірлік, магистр-1 бірлік, практик- 1 бірлік),
  • «Экология» ББ – 1 бірлік. (тәжірибеші- 1 бірлік),
  • «Туризм» ББ – 1 бірлік. (тәжірибеші- 1 бірлік),
  • «Физика» ББ -1 бірлік. (үміткер – 1 бірлік).

"Құқық" Кафедрасы

• «Құқықтану»- 4 бірлік. (кандидат-2 бірлік, магистр-2 бірлік).

БІЛІКТІЛІК ТАЛАПТАРЫ:

Профессорлар үшін

1) жоғары білім

2) ғылыми (академиялық дәрежесі PhD)

3) университет профессоры/доценті ғылыми атағы

4) біліктілікті арттыру курстарынан өткені туралы сертификат (куәлік) (бар болса);

5) ғылыми-педагогикалық қызметтегі еңбек өтілі 5 жылдан кем емес

Ескерту:

«Жалпы дамудың пәндік мамандандырылған мұғалімдерін даярлау» (дене шынықтыру) даярлау бағыты бойынша ПОҚ үшін:

• «спорт шебері», «Еңбек сіңірген ҚР жаттықтырушысы», «Олимпиада чемпионы»;

Академик атындағы ҚМТУ доценті үшін З.Алдамжар:

• академик З.Алдамжар атындағы ҚӘТУ-дағы жұмыс өтілі 5 жылдан астам.

Доценттер үшін

1) жоғары білім

2) академик З.Алдамжар атындағы ҚӘТУ-дың ғылыми немесе академиялық дәрежесі және/немесе академиялық атағы;

3) біліктілікті арттыру курстарынан өткені туралы сертификат (куәлік) (бар болса);

4) ғылыми-педагогикалық қызметтегі жұмыс өтілі кемінде 3 жыл немесе мамандығы бойынша жұмыс өтілі кемінде 3 жыл.

Аға оқытушылар үшін

1) жоғары және/немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім және/немесе ғылыми (академиялық дәреже); PhD) дәрежесі;

2) біліктілікті арттыру курстарынан өткені туралы сертификат (куәлік); болған жағдайда;

3) ғылыми-педагогикалық қызметтегі жұмыс өтілі кемінде 2 жыл, оның ішінде оқытушы лауазымында кемінде бір жыл немесе мамандығы бойынша кемінде 3 жыл.

Оқытушылар үшін

1) жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім;

2) мамандығы бойынша кемінде 2 жыл жұмыс өтілі немесе ғылым магистрі академиялық дәрежесінің болуы.

КОНКУРСҚА ҚАТЫСУ ҮШІН ҰСЫНЫЛАТЫН ҚҰЖАТТАР ТІЗІМІ:

1) ЖОО басшысының атына өтініш (еркін нысанда);

2) кадрларды есепке алу жөніндегі жеке іс парағы;

3) өмірбаяны;

4) жоғары білімі, академиялық және/немесе ғылыми дәрежесі туралы дипломдардың көшірмелері және/немесе ғылыми атағы туралы құжат және салыстыру үшін түпнұсқалары;

5) қайта даярлау және біліктілікті арттыру туралы сертификаттардың көшірмелері (бар болса) және салыстыру үшін түпнұсқалары;
6) ғылыми жұмыстар мен өнертабыстар тізімі (бар болса);

7) №075 нысан бойынша Медициналық анықтама және/немесе медициналық кітапша;

8) Құқықтық статистика және арнайы есепке алу адамның қылмыстық құқық бұзушылық жасағаны туралы Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының;

9) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі №272 бұйрығымен бекітілген «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша конкурсқа қатысушының есепте тұрмайтындығы туралы наркологиялық ұйымның анықтамасы.

10) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі №272 бұйрығымен бекітілген «Психоневрологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша конкурсқа қатысушының есепте тұрмайтындығы туралы Психоневрологиялық ұйымнан анықтама.
Осы тармақта көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбау мынадай негіздер болып табылады: бас тарту ал еркін нысанда өтініш қабылдауда.

Конкурсқа қатысушы өзінің біліміне, кәсіби деңгейіне қатысты қосымша ақпаратты (ғылыми жарияланымдар тізімі, алдыңғы жұмыс орнының басшылығынан ұсынымдар), сондай-ақ жұмыс тәжірибесі мен біліктілігін растайтын құжаттарды ұсынуға құқылы.
Қатысу үшін қажетті құжаттар 2023 жылғы 29 тамызға дейін (қоса алғанда) ұсынылуы тиіс.
Басқа қаладан келгендерге ведомстволық пәтер беріледі.

ҚАТЫСУҒА ӨТІНІМДЕР МЕКЕН-ЖАЙ БОЙЫНША ҚАБЫЛДАНАДЫ:

110010, Қостанай қал, Кобланды батыр даңғылы , 27, каб.115

8 (7142) 55-41-49

Денсаулық сақтау басқармасы берген 000091DP лицензиясы Қостанай Облыстық  Әкімдігі Қостанай 05.10.2006 ж.